עבירות מין, חדשות, מרחבי האתר

מה שהתחיל בחשד לעבירות מין חמורות בבת הזוג – הסתיים בשחרור בערבות

תושב הדרום, בן 35, שנעצר בחשד לביצוע עבירות מין בבת זוג, שוחרר ממעצר, ללא כתב אישום, לאחר שהמשטרה קיבלה את עמדת סנגורו, עו"ד יאיר בן שטרית, לפיהן מדובר בסכסוך גירושין ואין כל ראיות אובייקטיביות הקושרות אותו למעשה
אילוסטרציה

תושב הדרום, בן 35, שנעצר בחשד לביצוע עבירות מין, אונס, מעשה סדום ותקיפה של בת הזוג, שוחרר ממעצר בבית המשפט ללא כתב אישום, זאת לאחר שהמשטרה קיבלה את טענות הסנגור, עו"ד יאיר בן שטרית, לפיהן אין כל ראיות אובייקטיביות שקושרות את מרשו לחשדות ומדובר בסכסוך גירושין.

הכל החל בתלונה למשטרה, בה סיפרה המתלוננת כי במספר מקרים שונים, החשוד שלא בהסכמתה החליט לבעול אותה. האירוע תואר על ידי המתלוננת בפירוט על כל שלביו. המתלוננת תיארה בפני החוקרים בעדותה, שלב אחר שלב איך ביקשה מהמשיב שיעזוב אותה, המשיב לא שעה לפניותיה, וביצע בה עבירות המין.

יאיר בן שטרית פרופיל 1.jp2
עו"ד יאיר בן שטרית

לאחר קבלת התלונה נעצר החשוד והובא להארכת מעצר בבית המשפט באשקלון שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו למשך שמונה ימים, לצורכי חקירה, זאת בחשד לביצוע עבירות של בעילה שלא בהסכמה חופשית, מעשה סדום שלא בהסכמה, תקיפת בת זוג הגורמת חבלה של ממש, תקיפת בת זוג, פגיעה בפרטיות והסגת גבול. הסנגור עו"ד בן שטרית, הכחיש מכל וכל בדיון את החשדות וטען כי מרשו ללא עבר פלילי, מדובר בהליך גירושין.

"המתלוננת נזכרה לבוא ולהעליל עלילות שווא כנגד מרשי בתקופה לאחר שחתמה על הסכם גירושין, שקיבל תוקף של פסק דין בבית המשפט לענייני משפחה, בו צוין כי המשיב נהג כלפיה בכבוד, בעזרה. בצורה יוצאת מן הכלל. מאחר והמשיב בימים אלו ממתין להליך בבית משפט לענייני משפחה בחרה המתלוננת לבוא ולהגיש נגדו תלונה", אמר עו"ד בן שטרית.

בית המשפט קיבל את טיעוניו של עו"ד בן שטרית והאריך בארבעה ימים נוספים במקום שמונה ימים אותם ביקשה המשטרה. בהארכה השניה, הסנגור, עו"ד בן שטרית טען כי אין למשטרה ראיות אובייקטיביות שקושרות אותו לחשדות. "המעשים המיוחסים לכאורה והחשדות נגדו הם מלפני 3 וחצי שנים, לא ברור איך בחורה שטוענת לאונס ממשיכה לגור באותו בית עם הגבר ולהביא עימו ילד לעולם". בית המשפט החליט לבסוף כי: "בהתייחס לסכסוך הגירושין הקיים בין הצדדים ואשר מעצם טיבו יכול לשמש פלטפורמה לתלונות כאלו או אחרות המוגשות חדשות לבקרים על ידי בן זוג כזה או אחר".

בהתייחס לכך ולטענות עו"ד בן שטרית, הוחלט על ידי המשטרה לשחרר את החשוד ללא תנאים מלבד התחייבות בלבד.

______________________________________________________________

עו"ד יאיר בן שטרית

שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אתר החדשות המשפטיות plili.net עושה כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו. אולם לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הויזאולי, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר office@plili.net/plilinew

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות