שב"ס, חדשות

חילופי מפקדי בתי סוהר במחוז דרום בשירות בתי הסוהר

טקסי החילופים התקיימו היום, 26.5.21, במעמד מפקד מחוז דרום, גונדר משה אוחיון. שלושה מפקדים חדשים ייכנסו לפקד על בתי הכלא בדרום

היום בטקס מאוחד התקיימו חילופי פיקוד בבתי הסוהר 'אשל' ו'אלה' ובבית המעצר 'אוהלי קידר' שבמתחם בתי הכלא בבאר שבע.

טקסי החילופים התקיימו היום, 26.5.21, במעמד מפקד מחוז דרום, גונדר משה אוחיון. מפקד בית סוהר 'אשל' הנכנס, גונדר משנה מנחם ביבס, מחליף בתפקידו את תת גונדר יוסף כניפס אשר מונה לתפקיד מפקד בית סוהר 'קציעות'.

גנ"מ ביבס התגייס לשירות בשב"ס בשנת 1996. שירת בתפקידי ביטחון, שימש כסגן מפקדי בתי הסוהר 'אשל' ו'רימונים' ובתפקידו הקודם שירת כמפקד בית מעצר 'אוהלי קידר'.

מפקד בית סוהר 'אלה' הנכנס, גונדר משנה אסף זגורי, מחליף בתפקידו את גונדר משנה חגי דוד אשר מונה לפקד על בית סוהר 'עופר'.
גנ"מ זגורי, התגייס לשירות בשב"ס בשנת 2009, שירת בתפקידי ביטחון, שימש כמפקד יחידת 'צור' וסגן מפקד יחידת 'ברקאי'. בתפקידו הקודם שירת כסגן מפקד בית סוהר 'אשל'.

מפקדת בית מעצר 'אוהלי קידר' הנכנסת, גונדר משנה אורלי בן-הרוש, מחליפה בתפקידה את גונדר משנה מנחם ביבס אשר מונה לפקד על בית סוהר 'אשל'.

גנ"מ בן-הרוש, התגייסה לשירות בשב"ס בשנת 1999, שירתה בתפקידי ביטחון, שימשה כמפקד גדוד מרכז ביחידת 'נחשון' וסגנית מפקד בית מעצר 'שקמה'. בתפקידה הקודם שירתה כמפקדת בית סוהר 'נווה תרצה'.

גונדר משה אוחיון, מפקד מחוז דרום: "ביבס, אורלי, אסף, המפקדים של בתי הסוהר הפליליים, הנכם אחראים לא פחות לנפשם, ואולי אפילו הצלתם, של החוסים תחת אחריותכם. אני יודע, המשימה המבצעית כבדה וגוזלת תשומות לאין ערוך – ניהול בית הסוהר, הטיפול באירועים, מניעת פגיעות באסירים ובסגל, שגרות אימונים, תרגילים ומצבי חירום… ועדיין, אנו מחויבים לחתור כל העת לאזן את כף המאזניים, ליצוק תוכן ונופך לכף הערכית-מוסרית. ראו עצמכם שליחים חברתיים ומשענת עבור האסירים, יש לכם את הכלים, בסיוע סגל מוכשר. לחלקם בית הכלא הוא המוצא האחרון. מהיכרותי אתכם, המפקדים הנכנסים, אין לי ספק שתמשיכו את דרכם של המפקדים היוצאים, ובו בזמן תנווטו במיומנות ובכישרון את בתי הסוהר בפיקודכם – שנו, שפרו וחדשו, שמרו על הרף הגבוה ותעלו אותו.

"כניפס, אורלי, ביבס אסף וחגי, מכאן ואילך ישרו מבט פנימה אל מקורות הכוח והייחודיות האישית של כל אחד מכם, שכה מוכרת לנו.
תראו מה נדרש וממה חייבים להיפטר. תבנו דרך פעולה וצאו לדרך."

שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אתר החדשות המשפטיות plili.net עושה כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו. אולם לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הויזאולי, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר office@plili.net/plilinew

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות