מגזר ערבי, חדשות

המשטרה וגופי אכיפה נוספים פשטו על עסקים בלתי חוקיים

משטרת ישראל, יחד עם מס הכנסה וגופים נוספים, פשטו על שלושה עסקים למכירת רכב החשודים בפעילות בלתי חוקית וכמשמשים מקום מפגש לעבריינים
הכוחות בפשיטה על מגרשי המכוניות. צילום: דוברות המשטרה

במהלך פעילות אכיפה משולבת של מחוז הצפון במשטרה, פשטו הכוחות על בתי העסק הפועלים באופן בלתי חוקי, שפעמים רבות גם משמשים מקום מפגש לעבריינים, ומהווים כר לפעילות עבריינית. הפעילות התמקדה כנגד 3 מגרשים למכירת רכבים בנצרת וריינה. השוטרים ביצעו חיפושים לאיתור אמצעי לחימה, רכבים מזויפים או רכבים ששימשו לפעילות עבריינית.

רשויות המס פתחו בחקירה, ונמצאו השמטת הכנסות בהיקף של מיליונים בעסק אחד, ושל מאות אלפי שקלים באחר. זאת מאחר ובפעילות לקחו חלק מס הכנסה, מע"מ, משרד הכלכלה, המשטרה הירוקה, משרד התחבורה, הרשות להגנת הצרכן, והמרכז לגביית קנסות.

בנוסף, מצאו חוקרי רשות המיסים הפרות רבות של חוק המזומנים, בגינם הטילו קנסות. כמו כן, המרכז לגביית קנסות גבה חובות של עשרות אלפי שקלים, וכן הרשות להגנת הצרכן, אשר הטילה קנסות כבדים בשל אי הצגת מחירים לצרכן על הרכבים שמוצגים למכירה.

בתום הפעילות עוכבו 3 בעלי העסקים לחקירה בתחנת המשטרה בנצרת, בעבירת ניהול עסק ללא רישיון. בתום החקירה יישקל על ידי תובעת הרישוי של המשטרה האם להגיש כנגד בעלי העסקים כתבי אישום ולעתור לסגירת העסקים.

פעילות המשטרה בעסקים לא חוקיים. צילום: דוברות המשטרה
שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אתר החדשות המשפטיות plili.net עושה כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו. אולם לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הויזאולי, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר office@plili.net/plilinew

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות