סמים

"שיטת מצליח": הסמים הוברחו לכלא בתוך תחתונים

סוהרים בכלא ניצן גילו סמים שהוסלקו שנתפרו לפריט הלבשה תחתונה שנשלח בחבילה לאסיר. זוהי שיטה וותיקה ומוכרת שמאלצת את שב"ס לבדוק בקפידה יתרה את הציוד המגיע לשעריו
תפיסת הסמים בכלא ניצן. צילום: שירות בתי הסוהר

"שיטת מצליח" ותיקה של החדרת סמים לתוך הכלא נעשית באמצעות תפירה כפולה בפריט לבוש. האסירים ומי ששולח להם את הציוד מקווה שהסוהרים ידלגו על בדיקה מדוקדקת, אך הם לרוב טועים, שכן מאחר ומדובר בשיטת הברחה מוכרת, בדיקת פריטי הלבוש בשב"ס נעשית בדקדקנות יתירה.

כך לדוגמא מציגים בשב"ס בהתפארות תפיסה של כמות סמים קטנה, שספק רב אם מישהו ירגיש במחסורה בכלא, נוכח כמויות הסמים שנעות אל האסירים בכל מתקני הכליאה של שבס בארץ.

ניסיון ההברחה שסוכל התרחש בבית מעצר 'ניצן' שברמלה, שם איתרו הסוהרים בחיפוש, תפר כפול בפריט הלבשה תחתונה שהכיל בולי סם וחשיש. לדברי שב"ס, הסמים מהווים מקור לסחיטה ואלימות בתוך בתי הסוהר, והמבקר שהביא את חבילת הציוד נעצר לחקירה במשטרה.

שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אתר החדשות המשפטיות plili.net עושה כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו. אולם לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הויזאולי, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר office@plili.net/plilinew

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות