אנשי העצמאות של אתר אוביטר – עו"ד רומי קנבל

ההחלטה להפוך לעצמאי/ת אינה החלטה שיש לקחת ברגע. חשוב ללמוד מה נדרש מעצמאי/ת בשלב הקמת משרד. לבחון כלכלית מה העלויות הצפויות, מה החוזק הכלכלי לתקופה הראשונה, האם את/ה בנוי/ה לעבוד לבד או בחברה, מה הצד הצד השני בחייך (ככל שיש בן/בת זוג) חושב ומרגיש כלפיי ההחלטה, היכן נכון למקם המשרד, האם את/ מעוניין להתמקצע בתחום אחד או יותר, כיצד את/ה מתכוון לשווק עצמך והמקורות. בגדול – חשיבה עמוקה והרבה בדיקות מראש

עו"ד אמנון פיראן

בתחילת הדרך, תתמקד בתחום שאתה ממש טוב בו, השאר כבר יבוא ובתנאי שתתמיד.

עו"ד כרמית שחיבר

לא להיות עו"ד לא ממוקדים הקופצים על כל פרסום של תיק שאינו בתחום המומחיות שלהם. תעזו ותפרצו גבולות!

עו"ד הילה וינטרוב

אל תקשיבו לאחרים. תלכו אחר הלב שלכם. כמו שאני עשיתי. אם רק תאמינו בעצמכם תוכלו להגיע רחוק. כי אם לא תאמינו בעצמכם באמת מבפנים שום דבר משמעותי לא יקרה. מי שטוב יצליח בכוחות עצמו. יש מקום לכולם. תלמדו, תשאפו, תחלמו ובסוף- תגשימו! זה שווה הכל. אל תפחדו מהלא נודע.

עו"ד סופי אביב

צא לדרך! באחת השיחות עם הבוס הקודם שלי שיתפתי אותו בחששות שלי בפתיחת משרד ואמרתי לו איך אפתח משרד זה לא שיש לי לקוחות שעכשיו מחכים לי מחוץ לדלת… הוא אמר לי, כשתהיה לך דלת, את תראי שיחכו לך שם לקוחות. וזה משפט שאימצתי מאותו הרגע ומעבירה אותו הלאה.

עו"ד בת חן טייץ

לשאוף תמיד להרחיב את הידע והמקצועיות ולהשקיע בלקוחות במתן שירות מקצועי ואדיב ולזכור כי לקוח מרוצה תמיד יהיה שגריר של משרדך.

עו"ד דן זילברמן

עו"ד דן זילברמן - מאגר עורכי דין

אל תתבייש להתייעץ, להיעזר ולצרף עו"ד בעלי נסיון רב יותר בתחום, גם אם זה עולה בחלק משכ"ט כי אתה תרוויח הרבה יותר.

עו"ד שרית קרן

לאהוב את מה שאתה עושה, כי בלי הלב, זה לא הולך. לקום בבוקר, לשתות קפה ולתת את הלב והנשמה. לא לוותר, להיות מקצועי, נחוש ופרפקציוניסטי.

עו"ד רועי טיבי

למרות שיצאת לעצמאות אין זה אומר שסיימת ללמוד. תעזר בקולגות ותיקים ממך, תיצור שיתופי פעולה, תלמד ותתמקצע כדי להיות הכי טוב.

עו"ד ונוטריון יעל סולקין לביא

לעבוד קשה , לא לעגל פינות , חשובה העצמאות המקצועית, שיקול הדעת שיהיה חופשי מאינטרסים.מקום שאין איש אהיה אדם  . כפי שאנו היינו רוצים שינהגו בנו כלקוחות כך  ננהג עם לקוחותינו נעשה ונצליח , דוגמא אישית ותרומה לקהילה . לתת מעצמך לבאים אחריך מהידע , מההבנה מההצלחות וגם מהכשלונות

חג העצמאות האישי של: עו"ד איילת חג‘ג‘ לאלו

התמקצעו מספר שנים כשכירים על מנת לקבל בסיס איתן ולימדו את הפרקטיקה על בוריה. העזרו בקולגות עם ניסיון על מנת שילוו אתכם בשנים הראשונות בעבודתכם המקצועית, הישארו מעודכנים באמצעות השתלמויות וחידושי פסיקה.