פרויקט יום העצמאות של אוביטר

תעודת זהות עסקית

אנשי העצמאות של אתר אוביטר – עו"ד צבאי דנה נוף

עו"ד צבאי דנה נוף
שנת הקמה: 2007
WhatsApp Image 2020-04-26 at 17.14.35

צרו איתי קשר

תחום ההתמחות שלי

דיני צבא, ייצוג מלש"בים (מועמדים לשירות ביטחון), חיילים וקצינים בשירות חובה קבע ומילואים, ייצוג שוטרים וסוהרים בבתי דין למשמעת
ותק במקצוע: 14 שנים כעורכת דין

הראשון שנתן לי הזדמנות

הראשון שנתן לי הזדמנות

התמחות בבית משפט לענייני משפחה אצל השופטת שושנה ברגר (ס. נשיא בית משפט למשפחה בחיפה, כתוארה אז)

המשרד האחרון שבו הייתי שכיר

לאחר שפרשתי מצה"ל והוסמכתי כעו"ד (ב 2006) עבדתי תקופה קצרה כמנהלת משאבי אנוש במלון "יערות הכרמל". בין לבין עבדתי במשרד בן ארי-פיש- סבן ושות' בניהול קמפיין הבחירות של עו"ד רחל בן ארי ללשכת עורכי הדין.

ההארה

למעשה אני בקריירה שניה שלי. לאחר 22 שנים בשירות קבע בצה"ל, מסגרת בה הלו"ז היה מוכתב ע"י אחרים, היה לי ברור שאהיה עצמאית ואני אקבע את סדר יומי.

התיק הראשון שלי

ייצגתי חייל לוחם שזכה להערכה רבה של מפקדיו ובעודו עושה את צעדיו הראשונים באזרחות, הואשם לאחר שחרורו מצה"ל בעבירה שביצע בזמן השירות הצבאי, עבירה של התרשלות חמורה בנסיבות מבצעיות – פליטת כדור לעבר חייל אחר שנפצע קשה בשטחי כינוס וזאת בתקופה שלאחר חטיפת גלעד שליט בסוף שנת 2006. (חוק השיפוט הצבאי חל גם לאחר השחרור מצה"ל). לאחר שבאתי בדברים עם התביעה הצבאית והצגתי בפניה את הקשיים הראייתיים בתיק ואת הנסיבות האישיות והמלצות מפקדים, הוא נדון לעונש מקל של חודש עבודות צבאיות בלבד (עונש שמקביל ל"עבודות שירות" באזרחות).

התשלום הראשון שלי

האמת שאיני ממש זוכרת אבל מעבר לתשלום, הבנתי כבר אז שהערך המוסף שאני מביאה מניסיוני רב השנים בשרות הצבאי, מהיכרותי את המערכת הצבאית, את הפקודות ואת המפקדים משמעותי מאוד ללקוחות שלי

טיפ קטן ואישי לעורך הדין המתחיל שרוצה להקים משרד

תתמקדו בתחום אחד ותהיו הכי טובים. תהיו בעלי מיתוג ייחודי. כמוני למשל. עוסקת בדיני צבאי ובייצוג כוחות הביטחון

נגישות