פרויקט יום העצמאות של אוביטר

תעודת זהות עסקית

חג העצמאות האישי של: עו"ד איילת חג‘ג‘ לאלו

חג'ג' לאלו ושות' משרד עורכי דין
שנת הקמה: 2016
8e73374b-2de9-49e1-869a-7aed9af26cd4

צרו איתי קשר

תחום ההתמחות שלי

נזיקין, מקרקעין ואזרחי
ותק במקצוע: 9 שנים

הראשון שנתן לי הזדמנות

הראשון שנתן לי הזדמנות

בתחילת דרכי בלימודי המשפטים השתלבתי במשרד עורכי דין קציר אבן צור בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית, שם נחשפתי לפרקטיקה המשפטית ולתיקים המרתקים בתחום נזקי הגוף. בהמשך התמחתי במחלקה המשפטית בעיריית חולון שם נחשפתי לחוזים, מכרזים, עבירות של תכנון ובניה ועוד.

המשרד האחרון שבו הייתי שכיר

משרד בתחום הנזיקין, שם ניהלתי תיקים רבים לרבות תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים, תביעות פוליסה, תביעות ביטוח לאומי, כולל ייצוג בבתי המשפט השונים.

ההארה

לאחר מספר שנים בעבודתי כשכירה כאשר כבר מאחוריי ניסיון של ניהול מספר רב של תיקים בכוחות עצמי, כולל ייצוג לקוחות בבתי משפט הן מצד התובע והן מצד הנתבע, החלטתי שאין זמן מתאים יותר כמו ההווה בכדי לפתוח משרד משלי ועל פי ה"אני מאמין שלי" עם דגש על כך שהלקוח במרכז, כאשר אני סמוכה ובטוחה שיש בידיי את הכישורים, הוותק והניסיון המתאים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר למען זכויות לקוחותיי.

התיק הראשון שלי

התיק הראשון שקיבלתי היה תיק בתחום תאונות הדרכים. אישה בהריון שכתוצאה מהתאונה ילדה תאומים בלידה מוקדמת וחוותה טראומה פיזית ונפשית.

התשלום הראשון שלי

רכשתי לעצמי תיק עבודה איכותי ומחשב חדש למשרד.

טיפ קטן ואישי לעורך הדין המתחיל שרוצה להקים משרד

התמקצעו מספר שנים כשכירים על מנת לקבל בסיס איתן ולימדו את הפרקטיקה על בוריה. העזרו בקולגות עם ניסיון על מנת שילוו אתכם בשנים הראשונות בעבודתכם המקצועית, הישארו מעודכנים באמצעות השתלמויות וחידושי פסיקה.

נגישות