פרויקט יום העצמאות של אוביטר

תעודת זהות עסקית

עו"ד ימית מוריה ישראל

ימית מוריה ישראל – משרד עורכי דין לנזקי גוף
שנת הקמה: 2016

צרו איתי קשר

תחום ההתמחות שלי

נזקי גוף ✔תאונות דרכים ✔תאונות עבודה ✔ביטוח לאומי ✔רשלנות רפואית ✔מימוש פוליסות
ותק במקצוע: 11 שנים

הראשון שנתן לי הזדמנות

הראשון שנתן לי הזדמנות

התחלתי את עבודתי המשפטית עוד בשנה ב' ללימודים, היה חשוב לי להחשף ולהתנסות בעבודה המשפטית כמה שיותר מוקדם, ראשית להבין אם תחום המשפט אכן מתאים לי ושנית כדי לצבור כמה שיותר ניסיון. מיותר לציין שעולם המשפט קסם לי מהרגע הראשון. עבדתי כטרום מתמחה ומתמחה אצל עו"ד יוסף ליבנה הותיק והידוע, העוסק בתחום האזרחי, עו"ד ליבנה לימד אותי והשקיע רבות כדי שאצלח את מבחני הלשכה ושאצא ממשרדו כעו"ד טובה ומקצועית ועל כך אני מודה לו עד היום.

המשרד האחרון שבו הייתי שכיר

מיד עם קבלת הרישיון התחלתי לעבוד במשרדו של עו"ד גיל גולדרייך, העוסק בתחום הנזיקין. מהר מאוד למדתי את התחום, השקעתי, נברתי בחומר והתמקצעתי. לא למותר לציין כי ניסיתי כל הזמן לחקור את עו"ד גולדרייך מדוע הוא בחר לעסוק בתחום צר כל כך של המשפט, אך ורק בנזקי גוף, ועם הזמן כמובן שהבנתי מדוע ונשבתי גם אני בקסם שטמון בתחום זה. אני למעשה מביאה כספים ופיצוי עבור מי שנגרם לו נזק גוף, מי שנפגע וסבל מכאבים ומי שבריאותו לעולם לא תשוב להיות כפי שהיתה קודם לתאונה או לפגיעה, את המצב הרפואי אין בידי לתקן אבל לפחות להביא לפיצוי כספי שיפצה במידה מסויימת על הנזק שנגרם ויאפשר לנפגע לחיות ברמת חיים נאותה ומכובדת.

ההארה

תמיד ידעתי שאני רוצה להגשים את עצמי ולמצות את היכולות שלי ואת זה ניתן לעשות רק כשאני סוללת לעצמי את הדרך שלי. הרעיון להקים משרד עלה ברגע אחד ובאותו הרגע גם החלטתי לממש אותו, זה היה ברור לי כשמש שזה מה שאני צריכה לעשות וגם לא היה לי ספק שאצליח, הטריגר שגרם לכך היה תיק שהתנהל במשרד לא על פי דעתי וידעתי כי אילו הייתי עושה את זה בדרך שלי זה היה מצליח עוד יותר.

התיק הראשון שלי

תביעת אחריות של אישה שנפלה בבור ברחוב, שברה את רגלה, נותחה ונותרה מוגבלת בהליכה. תמיד זוכרים היטב את הפעם הראשונה.

התשלום הראשון שלי

בתחילת דרכי כעצמאית השקעתי המון בספרי לימוד והשתלמויות, היה חשוב לי מאוד להתמקצע כדי לתת ללקוחות שלי את השירות היכולת והידע המשפטי הטוב ביותר שאני יכולה לתת.

טיפ קטן ואישי לעורך הדין המתחיל שרוצה להקים משרד

אם צברת ניסיון מקצועי מספק, אם זה בוער בך ויש לך את היכולת לייצג לקוח במקצועיות, ברהיטות ובלהט בתחום בו אתה עוסק – צא לדרך מבלי לחשוש ועם כל הכח.

נגישות