פרויקט יום העצמאות של אוביטר

תעודת זהות עסקית

עו"ד דן זילברמן

דן זילברמן ושות' משרד עורכי דין
שנת הקמה: 2011

צרו איתי קשר

תחום ההתמחות שלי

רשלנות רפואית, ייצוג נכי צה"ל / אנשי כוחות הביטחון ונפגעי פעולות איבה, תאונות עבודה ונזקי גוף על כל המשתמע מכך
ותק במקצוע: 10 שנים

הראשון שנתן לי הזדמנות

הראשון שנתן לי הזדמנות

עו"ד אמנון טישלר בכפ"ס אצלו עשיתי טרום התמחות בשנה ב' לתואר. משם עברתי לעוד שנה וחצי של טרום התמחות אצל ענבל אברהמי דרוקר, שלה אני חב תודה ענקית על כך שלמדה אותי המון. את התמחות עשיתי חצי שנה בחדרה אצל עו"ד אורלי הרמן האלופה בתחום הרשלנות הרפואית ממנה למדתי גם הרבה מאוד בתחום וגם כיצד להסתכל על התיק, וחצי שנה נוספת במשרד של גיורא חומד ושרה אביבי, ששם ממש ניהלתי את מחלקת הנזיקין מא' עד ת.

המשרד האחרון שבו הייתי שכיר

מנהל מחלקת נזיקין במשרד עורכי הדין גיל בר זוהר

ההארה

האמת שלא תכננתי בכלל בתחילת הדרך להיות עצמאי, אלא המחשבה שלי הייתה להתברג במשרד מוביל ולהתקדם שם כמה שיותר גבוה כשכיר ואז כשותף. אך המציאות שינתה לי דברים ואני שמח על כך כי אני אוהב ומאמין בדרך שלי ושמח לגלות כל יום שהיא גם עובדת עבורי לפחות ומצידה את המשרד קדימה.

התיק הראשון שלי

נפילה בשטחי עיריית ר"ג שהתיק ניסגר לימים ב 100 אלף בגין 5% נכות.

התשלום הראשון שלי

הרגשתי סיפוק אדיר ואמרתי ללקוח תודה, כי ידעתי שהשגתי לו כסף שהגיע לו ושהוא היה זקוק לו, והמשכתי לתיק הבא לעשות אותו דבר.

טיפ קטן ואישי לעורך הדין המתחיל שרוצה להקים משרד

אל תתבייש להתייעץ, להיעזר ולצרף עו"ד בעל נסיון רב יותר בתחום, גם אם זה עולה בחלק משכ"ט כי אתה תרוויח הרבה יותר.  צורך קשרי עבודה עם קולגות מתחומים אחרים, תאמין בדרך שלך אבל אל תהיה עיוור לגביה – כי תמיד יהיה מישהו שיראה דבר מה שאתה לא רואה שיכול לשנות את התיק.  תשקיע בכל תיק קטן וגדול בצורה שווה כי יש בני אדם מאחורי כל מקרה. אל תיקח עבודה בתחומים שאתה לא יודע ואם כבר אתה רוצה להתנסות תצוות לך עו"ד מנוסה יותר בתחום.  זה חלק מהדברים שאני אומר לחברים למקצוע שמדברים איתי בנושא הזה, ותמיד אני אומר להם דלתי פתוחה עבורכם תמיד לכל עצה ועזרה.

נגישות