סניגור פלילי – עו"ד מיכאל כרמל |

אודות המשרד:

עו״ד מיכאל כרמל הינו בעלים של משרד בוטיק בעיר התחתית בחיפה. מזה כעשרים שנה חי את המשפט הפלילי, כסניגור פלילי המייצג נאשמים באופן פרטי בלבד.

עו״ד מיכאל כרמל התמחה בבית המשפט המחוזי בחיפה אצל השופט מיכה לינדנשטראוס, מבקר המדינה. עבד כעשר שנים כשכיר ומנהל משרדו של עו״ד משה גלעד בעכו.כמשרד בוטיק עוסק בעיקר בייצוג אנשים שנתקלים לראשונה בחייהם במערכת החוק של מדינת ישראל. החל מהשלב הראשוני של החקירה והמעצר ועד לניהול ההליך הפלילי במלואו. עו"ד כרמל צבר ניסיון רב שנים בייצוג עבירות מין. ייצוג בעשרות תיקי מין בהצלחה מרובה

בנימה אישית

"אני מאמין בחרדת קודש שתפקידו של הסניגור הפלילי הוא במתן עזרה מיידית וכנה לאנשים ברגעים הכי קשים בחיים שלהם.בזמן שמלוא עוצמת מערכת החוק בישראל, החל ממשטרת ישראל, מערכת התביעות המשטרתית והפרקליטות נוחתת עליהם מבלי להתריע מראש לכן אני וצוות משרדי עומדים לרשותכם באופן אישי בכל שעות היממה שבעה ימים בשבוע."

 

אדם שהולך לחקירה מבלי להיוועץ מראש בעו״ד שמבין בפלילי לדעתי משול לאדם שלא מכבד את שמו הטוב ואת חירותו.

הייתה לי הזכות לייצג אלפי חשודים ונאשמים בתיקים פליליים חמורים ביותר ובכנות מלאה אומר שמי שטרח לקבל ייעוץ אמיתי וטוב לפני חקירה לרוב לא הואשם כלל בפלילים ואם כן לא מעטים המקרים שהייעוץ הוביל לזיכוי או לענישה קלה ביותר.

לכן המלצתי הנה לא לוותר על ייעוץ בכל שלב של התקלות עם מערכת החוק.

כתבות בנושא סניגור פלילי – עו"ד מיכאל כרמל

פורסם על ידי ‏מיכאל כרמל משרד עו״ד‏ ב- יום ראשון, 12 בינואר 2020

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: מעלה השיחרור, Haifa, Israel

    [facebook-page href="https://www.facebook.com/michaelcarmeladv/" tabs="timeline" width="357" height="400"]