עו"ד פלילי – לירן זילברמן |
רשימת עורכי דין בישראל

אודות המשרד:

משרד עורכי הדין לירן זילברמן עוסק בתחום המשפט הפלילי, ובעל ניסיון רב ועשיר בייצוג של נאשמים וחשודים לאורך ההליך המשפטי.

לעוה"ד זילברמן יכולת מוכחת בטיפול בתיקים פלילים והוא מנוסה בין השאר בדיוני הארכת מעצר, ייעוץ לפני חקירה, סגירת תיקי חקירה ועוד.

לאור עבודתו ברשויות התביעה וכבוגר הפרקליטות, לעוה"ד זילברמן ישנה היכולת והכלים לטפל בסוגיות פליליות מורכבות ופשוטות כאחד.

אחת המעלות הגדולות שלנו היא הטיפול המקצועי, בייחוד בתחום מחיקת הרישום הפלילי. אנו עוסקים בשינוי עילת גניזה ומחיקה של רישומים פלילים, בהגשות של עררים וכל היוצא באלה. לנו היכולת לקדם את ההליכים הללו במהירות ובצורה היעילה ביותר כפי הנדרש במסגרת הזמן המצומצמת העומדת לרשותנו.

היכרות מעמיקה וארוכת טווח עם המערכת המשטרתית ועם רשויות המשפט, מעניקה למשרדנו את היכולת להעניק ללקוחות את השירות המקצועי והאיכותי ביותר ולאפשר להם לעבור את ההליך במהירות וביתר קלות.

 width=

עוה"ד זילברמן הינו בוגר פרקליטות מחוז תל אביב ובעל אישור לשמש כסנגור צבאי בבתי הדין הצבאיים במקרים של עבירות על רקע צבאי. כמו כן אנו עוסקים בכל הקשור לעבירות עריקות ונפקדות, סמים, נשק, רכוש וכדומה.

חשוב לזכור מרבית הלקוחות, הנם אנשים טובים, נעדרי עבר פלילי וזו ההסתבכות הראשונה שלהם עם המשטרה ועם החוק.

הניסיון מלמד כי ההליך הפלילי בכלל והמעצר בפרט, מלווים בין היתר במתח וחרדה רבים, הלקוח ומשפחתו חוששים ובצדק מהלא נודע. אפעל במיידי לייעץ, לסייע ולהעניק לך ייצוג משפטי, מקצועי ורציני, עם התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

 

אפעל לשמור על כל הזכויות והאינטרסים שלכם ולייצגכם נאמנה בהליך המשפטי.

לכן, אל תהססו לפנות בכל עת, ייעוץ ראשוני חינם. התקשרו: 050-9987986

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: אריאל שרון 4, גבעתיים, Israel

    [facebook-page href="https://www.facebook.com/liran.zilberman.adv/" tabs="timeline" width="357" height="400"]

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *