עו"ד פלילי מור עטיה |

אודות המשרד:

משרד עו"ד פלילי מור עטיה ידוע בתוצאות חסרות תקדים, הן בבחינת זיכויים יוצאי דופן, בין אם בהקלות משמעותיות בעונש מקום שנדמה היה שאבדו הסיכויים וכן בשחרורים ממעצרים בעבירות אשר ככלל הנטייה היא למעצר עד תום ההליכים בעניינן.

משרד עו"ד מור עטיה מתהדר בשורה ארוכה של פרסומים באמצעי התקשורת ומאגרים משפטיים על אודות תוצאות יוצאות מגדר הרגיל, כאשר המתכון הוא הקדשת מלוא המרץ והמשאבים לכל לקוח ולקוח ולכל תיק ותיק באשר הוא, כאילו היה זה "תיק המאה".

משרד עו"ד מור עטיה מייצג חשודים, נאשמים ואסירים בכל תחומי המשפט הפלילי, בין בעבירות קלות ובין אם בעבירות קשות, בין בפשיעה המכונה "צווארון כחול" ובין אם בעבירות מתחום "הצווארון הלבן" ובין לקוחותיו נמנים הן אנשים נורמטיביים והן עבריינים "מקצועיים".

 

פדופילים - מפלצות להשמדה או שמא חולים-מיוסרים שראוי ומוסרי לנו כחברה לממן תרופה לדיכוי מחלתם? עשרות אלפי צפיות ותגובות מגוונות לשאלה מורכבת וטעונה, שמזוקקת היטב בכתבתה של שלי טפיירו, כפי ששודרה אמש בחדשות ״כאן״ 11. דעתי בנושא ידועה וברורה.מצ״ב קישור לכתבה המלאה וקטע קצר מתוכה-https://www.facebook.com/220634478361516/posts/821215291636762?vh=e&d=n&sfns=mo

פורסם על ידי ‏מור עטיה - עו"ד פלילי‏ ב- יום רביעי, 11 בדצמבר 2019

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: שלמה אבן גבירול 133, תל אביב יפו, ישראל

    [facebook-page href="https://www.facebook.com/criminalawyer/" tabs="timeline" width="357" height="400"]