שי יוספזון ושות' משרד עורכי דין |

אודות המשרד:

משרד עורכי דין שי יוספזון ושות' מתמחה במשפט פלילי, רישוי נשק, ייצוג שוטרים וסוהרים, ייצוג נפגעי עבירה.

המשרד ממוקם בשד' פלי"ם 2 בחיפה, בניין אורן (חלונות הסיטי).תחומי העיסוק של המשרד:

פלילי – כתב אישום, מעצרים, שימוע, משפטים פליליים, עתירות אסירים, ועדות שחרורים, טיפול בעבירות רצח, אינוס, סמים, מרמה, רכוש, טיפול במחיקת רישום פלילי. ייצוג נפגעי עבירה.

רישוי נשק – עזרה וליווי הגשת בקשה לרישיון נשק, ערר על סירוב למתן רישיון נשק, ערר על החלטת ביטול רישיון נשק, עתירה מנהלית על החלטת ועדת הערר של המשרד לביטחון פנים.

ייצוג שוטרים וסוהרים – במח"ש (המחלקה לחקירות שוטרים) ויאח"ס (יחידה הארצית לחקירות סוהרים), ביד"מ (בית דין למשמעת), שימוע פיטורין.

ייצוג נפגעי עבירה – ליווי משלב הגשת התלונה ועד ההליך המשפטי, ייצוג מול גורמי המשטרה התביעה והפרקליטות והופעות בבתי משפט.

 

עו"ד אברהם שי ייסד את המשרד לאחר שפרש ממשטרת ישראל לאחר שירות של 30 שנות שירות בתפקידי פיקוד בכירים, בתחומי החקירה, התביעה והמודיעין. בתפקידו האחרון שימש כקצין אגף החקירות והמודיעין של המחוז הצפוני.במסגרת שירותו עסק עו"ד אברהם שי בחקירה ופיקוח על חקירה של מאות אירועי רצח, ניסיון רצח ופשעים חמורים אחרים. זאת ועוד, הוא בוגר קורס חוקרי הרצח של משטרת ניו יורק: NYPD Detective Bureau – Homicide Investigators Course.

עו"ד אברהם שי מרצה בנושאי חקירה חוק ומשפט ובכן בתחום של תאונות עבודה ואחריות מנהלים למניעתן בקורסים והשתלמויות של המשטרה הירוקה, אגף ים וחופים, בית הספר לחקירות של משטרת ישראל בחולון, רשות הטבע והגנים, היחידה לביטחון לאומי, הנדסה בגובה, מפעם גליל מערבי, רכבת ישראל במכון ד.י.מ בכרמיאל, ובקורסים והשתלמויות של גופים ממשלתיים וציבוריים.

עו"ד שי חבר בוועדה הפלילית ובוועדה להגנת הסביבה של לשכת עורכי הדין.

 

עו"ד יפעת שי – יוספזון

עו"ד יוספזון הינה דור רביעי למשפחה של שוטרים וקצינים, שירתה 4 שנים במשטרת ישראל בתפקידי סיור ואק"מ.

עורכת דין יפעת יוספזון הינה בוגרת תואר ראשון (LL.B) במשפטים ותואר שני במשפטים (M.A) באוניברסיטת חיפה בתוכנית "תורת השפיטה וההליך הפלילי".

עו"ד יוספזון החלה את דרכה במשרד פלילי פרטי בין השנים 2006-2008 ובהמשך עבדה בשני משרדים פרטיים בתחום האזרחי עד הצטרפותה לשותפות.

עו"ד יוספזון, הינה מגשרת מוסמכת, ובוגרת השתלמויות נוספות במשפט פלילי, סדר דין פלילי ודיני ראיות.

עו"ד יוספזון מייצגת שוטרים וסוהרים רבים בבתי הדין למשמעת של המשטרה והשב"ס.

עו"ד יוספזון חברה בוועדה הפלילית ובוועדה להגנת הסביבה של לשכת עורכי הדין.

הילדים של כולנו זועקים - עד מתי יתעללו בנו?הילד שאתם רואים בסרטון הכל כך קשה לצפייה הזה יכול בקלות להיות הילד של כל אחת ואחד מאיתנו!משהו חייב להשתנות ועכשיו!***במהדורת החדשות***#זעקת_השותקים#ילדינו_אינם_הפקר#דורשים_שינוי_חקיקה#די_להתעללות_בילדים

פורסם על ידי ‏שי, יוספזון ושות' משרד עורכי דין‏ ב- יום שני, 19 באוגוסט 2019

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: שדרות פל ים 2, חיפה, Israel (בניין אורן‏)

    [facebook-page href="https://www.facebook.com/%D7%A9%D7%99-%D7%99%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%96%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93-%D7%A2%D7%95%D7%A8%D7%9B%D7%99-%D7%93%D7%99%D7%9F-342272069194878/" tabs="timeline" width="357" height="400"]