חדשות, פלילים

בעקבות מכות ואיומים על נערים: לחצן מצוקה הוצב בסקייטפארק בקיסריה

לאור התלונות, הציבה החברה לפתוח קיסריה לחצן מצוקה במקום, אשר לחיצה עליו תגיע למוקד לדיווח על בעיות

 

לא פחות מלחצן מצוקה הוצב לאחרונה במתחם הסקייטפארק בקיסריה. זאת בעקבות מקרים של מכות וקללות אותם ספגו נערים שהגיעו לבלות במקום. הלחצן הוקם על מבנה ממול לסקייטפארק, בו מצוי משרדי המקום. לחיצה עליו תוביל להתקשרות מיידית עם מוקד הביטחון של קיסריה.

על פי פרטים שפורסמו ב"חדשות קיסריה", אימהות שבאו על ילדיהן לסקייטפארק, סיפרו על חבורת נערים שהגיעו למקום, התנהגו בגסות, קיללו ילדים אחרים ואסרו עליהם לרכוב במקום.

אמא נוספת ציינה כי נתקלה בחבורה אחרת, אגרסיבית אף יותר, חבורה שקיללה, הרביצה ואף איימה על השוהים במקום. האמא סיפרה כי הפרידה בין ילדים שהלכו מכות במקום וחטפה בעצמה קללות. לדבריה, הסקייטפארק הפך למערב פרוע בימי הקיץ, עם שתיית משקאות אנרגיה ועישון, נפצים ומה לא. "ברגע שמעירים להם הם מתחילים מקללים ונוהגים באלימות", סיפרה.

לאור התלונות והבעיות, הציבה החברה לפתוח קיסריה לחצן מצוקה במקום, אשר לחיצה עליו תגיע למוקד לדיווח על בעיות. בנוסף, בימים אלה צפויים להתגבר סיורי הביטחון, צפויה לחזור לפעילות סיירת ההורים וכן המצלמות שבמתחם צפויים להתחבר למוקד הרואה 24/7.

לחצן המצוקה בקיסריה. צילום: לירן טטרו

ועוד בפרויקט "הנוער האובד" של פלילינט, פרסמנו השבוע כי עשרות מיכלי גז קצפות ובקבוקי אלכוהול הוחרמו: שוטרי ולוחמי משטרת ישראל המשיכו בפעילותם האינטנסיבית כנגד צריכת אלכוהול וגז קצפות בקרב בני נוער הבאים לבלות באילת.

בתחילת השבוע נקראו לוחמי יס״מ ביחד עם פקחני הנוער של משטרת ישראל מרחב אילת לטפל באירועי השתוללות של נערים בשלושה בתי מלון ברחבי העיר.

באחד המלונות דיווחו לשוטרים על השלכת מיכלי גז קצפות. הכוחות הגיעו למקום ומצאו במספר חדרים בני נוער וברשותם עשרות מיכלי גז קצפות ובקבוקי אלכוהול רבים. במקום בוצעה שפיכת אלכוהול והחרמת כלל מיכלי גז הקצפות. השוטרים יצרו קשר עם הורי הקטינים ודיווחו להם אודות מצב ילדיהם.

משם הם נקראו לבית מלון נוסף, לאירוע של השתוללות בני נוער בחדריהם. השוטרים ניגשו עם מנהל הקבלה לשני החדרים החשודים. שם נמצאו מספר קטינים וברשותם עשרות מיכלי גז קצפות. מיד נוצר קשר עם הוריהם של הקטינים וניתן הסבר מפורט לבני הנוער והוריהם אודות הסכנות הטמונות בשימוש בגז זה, כלל המיכלים הוחרמו.

עם סיום האירוע, התקבלה קריאה מבית מלון אחר אודות חשד לשימוש בסמים ע״י קטין. השוטרים ניגשו ביחד עם קב״ט בית המלון לחדר החשוד, שם נמצא קטין ובגיר וברשותם סמים ועשרות מיכלי גז קצפות. השניים הועברו לחקירה במרחב אילת.משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל הכלים העומדים לרשותה, אכיפה לצד הסברה, כנגד צריכת אלכוהול וגז קצפות ע״י בני נוער.


הסתבכת בעבר בפלילים? בחן את האפשרות למחוק את הרישום באמצעות השאלון

שלב 1 מתוך 6

  • רישום פלילי נקי מהווה לעתים תנאי סף לחברות במוסדות יוקרתיים או תנאי קבלה לתחומי עיסוק נחשקים. לעיתים אפילו חקירה סתמית במשטרה המתבררת לבסוף כלא קשורה אלינו, עלולה להסתיים בתיעוד אשר עשוי להשפיע על עתידנו החברתי והמקצועי ובלא מעט מקרים גם על תדמיתנו האישית.


מחפשים עו"ד פלילי?

עו"ד פלילי רפאל ציק

שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אתר החדשות המשפטיות plili.net עושה כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו. אולם לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הויזאולי, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר office@plili.net/plilinew

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות