חדשות, עבירות רכוש, פלילים

בגלל יורו 2020: האתר 'נבדל' שמשדר באופן פיראטי משחקי כדורגל – נחסם לגלישה

האתר כבר נחסם בעבר לצפייה בישראל בתקופת שיא של ענף הספורט, בה משוחקים טורניר היורו 2020 ומשחקי אליפות קופה אמריקה
"זייפו נתונים". אילוסטרציה shutterstock
אילוסטרציה

לבקשת ארגון זיר"ה לזכויות יוצרים ברשת, בית המשפט המחוזי הורה לספקיות האינטרנט לחסום גישה של משתמשים לאתר
"נבדל"  – המאפשר צפייה במשחקי כדורגל ספורט ממקורות לא חוקיים. "אתר "נבדל" הינו אתר מפר זכויות היוצרים המאפשר צפייה במשחקי ספורט ממקורות לא חוקיים", נמסר.

ארגון זיר"ה (זכויות יוצרים ברשת האינטרנט) פעל להגשת בקשה לבית משפט להורות על חסימת הגישה לאתר "נבדל", המאפשר צפייה במשחקי בספורט ממקורות לא חוקיים, לצפייה בישראל. זהו אתר נוסף שארגון זיר"ה הצליח לחסום כחלק מפעילות ההגנה על זכויות היוצרים של המפיקים והמשדרים בישראל.

האתר נחסם לצפייה בישראל בתקופת שיא של ענף הספורט, בה משוחקים טורניר היורו 2020 ומשחקי אליפות קופה אמריקה. זכויות השידור של טורניר היורו 2020 שמורות לצ'רלטון, אשר הצטרפה לאחרונה לזיר"ה כחלק ממטרת גופי השידור השונים לאחד כוחות בהגנה על זכויות יוצרים בישראל.

מארגון זיר"ה נמסר: "אנו מברכים על החלטת בית המשפט על קבלת ההחלטה המוצדקת להורות על חסימת הגישה לאתר הפיראטי. זהו הישג נוסף של זיר"ה במאבק מול התוכן הפיראטי והלא חוקי  על מנת לשמור על היוצרים וזכויות היוצרים של גופי השידור. זיר"ה מחויבת להמשיך את המאבק כנגד הפיראטיות ברשת האינטרנט וקוראת לכלל גופי השידור להצטרף למאבק למען עתיד היצירה הישראלית".

עו"ד ערן פרזנטי ממשרד פירון המייצג את זיר"ה: "התיקון לחוק זכות יוצרים בשנת 2020, העניק סמכות לבית המשפט המחוזי להוציא צווים לספקיות האינטרנט לבקשת בעלי הזכויות, לחסום גישה של גולשים לאתרים מפרי זכויות יוצרים. מאז כניסת התיקון לתוקף פעל ארגון זיר"ה בהצלחה להוצאת עשרות צווי חסימה כנגד אתרים מפרים כגון אתר נבדל".

את זיר"ה ייצגו עוה"ד ערן פרזנטי ולירז זלמנסון ממשרד מ. פירון ושות'.


הסתבכת בעבר בפלילים? בחן את האפשרות למחוק את הרישום באמצעות השאלון

שלב 1 מתוך 6

  • רישום פלילי נקי מהווה לעתים תנאי סף לחברות במוסדות יוקרתיים או תנאי קבלה לתחומי עיסוק נחשקים. לעיתים אפילו חקירה סתמית במשטרה המתבררת לבסוף כלא קשורה אלינו, עלולה להסתיים בתיעוד אשר עשוי להשפיע על עתידנו החברתי והמקצועי ובלא מעט מקרים גם על תדמיתנו האישית.


מחפשים עו"ד פלילי?

עו"ד ומגשרת חיה ציון זכאי – מומחית בתחום הפלילי

שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אתר החדשות המשפטיות plili.net עושה כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו. אולם לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הויזאולי, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר office@plili.net/plilinew

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות