חדשות, פלילים, תעבורה

לילה עמוס בירושלים: תפיסת 3 גנבי קטנועים ועצירת רוכב תחת השפעת סמים

מרדפים אחרי גנבי קטנועים ותפיסת רוכב אופנוע תחת השפעת סמים: לילה עמוס לשוטרי התנועה והשיטור העירוני בירושלים

זמן קצר לאחר שרישיון נהיגתו של רוכב אופנוע נפסל מנהלית על ידי קצין משטרה בגין חשד לנהיגה בהשפעת סמים, הוא נתפס נוהג בשנית ונעצר.

במהלך פעילות שוטרי אגף התנועה ירושלים אתמול (ראשון), נתפס צעיר (25) שזמן קצר לפני כן נפסל רישיון נהיגתו וניתן איסור שימוש מנהלי לאופנוע עמו בוצעה על פי החשד העבירה המיוחסת לו. הנהג הועבר לחקירה ושוחרר בתנאים מגבילים למעצר בית. בנוסף, האופנוע נגרר על ידי המשטרה למגרש אחסנה למשך 90 ימים.

לאחר שנתפס צעיר תושב מזרח ירושלים נוהג בלילה שבין שבת לראשון, על פי החשד בעת שהיה בהשפעת סמים, התייצב אתמול הנהג לשימוע בפני קצין משטרה שהורה על פסילת רישיון נהיגתו והשבתת מנהלית למשך 30 ימים של האופנוע. לאחר שיצא הנהג החשוד מהשימוע האמור, עלה חזרה על האופנוע והמשיך לנהוג בניגוד להסבר שניתן לו והוראת קצין המשטרה בעניינו. כעבור זמן קצר הבחינו בו בשנית שוטרי התנועה והוא נעצר והועבר לחקירה באגף התנועה ירושלים ובסיומה שוחרר בתנאים מגבילים למעצר בית והאופנוע נגרר על ידי המשטרה למגרש האחסנה, הפעם למשך 90 ימים.

במקרה נוסף, פעילות משטרתית הביאה הלילה (בין ראשון לשני) למעצרו של חשוד (21) שרכב על קטנוע גנוב במזרח ירושלים, ללא רישיון נהיגה כלל.

במסגרת חקירת דיווח אודות קטנוע שנגנב בשבוע החולף, הודות לפעילות חכמה הלילה, איתרו שוטרי תחנת שלם חשוד הרוכב עליו, במזרח ירושלים. החשוד שככל הנראה הבחין בשוטרים, ניסה להימלט ולהתל בשוטרים אך ללא הצלחה והוא נעצר לאחר שנכנס אל מכולת סמוכה. לאחר מעצרו הוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה ובהמשך היום הוא יובא בפני בית המשפט בעניינו.

במקרה אחר, עירנותם של שוטרי הסיור אמש, הביאה למעצרם של שני קטינים בחשד לגניבת קטנוע ונהיגה בו ללא רישיון נהיגה כלל.

שוטרי הסיור הבחינו אמש במהלך פעילותם בדרום העיר ירושלים בקטנוע שעורר חשדם. לאחר שכרזו ליושביו הצעירים לעצור לבדיקה, החלו השניים במנוסה אך כעבור זמן קצר הם אותרו ונעצרו לחקירה. בבדיקה נמצא כי מדובר בקטנוע שנגנב לאחרונה בעיר ירושלים.

היום יובאו שני החשודים (קטינים- 17 ו-16) לבית המשפט בעניינם וחקירת המקרה נמשכת.


הסתבכת בעבר בפלילים? בחן את האפשרות למחוק את הרישום באמצעות השאלון

שלב 1 מתוך 6

  • רישום פלילי נקי מהווה לעתים תנאי סף לחברות במוסדות יוקרתיים או תנאי קבלה לתחומי עיסוק נחשקים. לעיתים אפילו חקירה סתמית במשטרה המתבררת לבסוף כלא קשורה אלינו, עלולה להסתיים בתיעוד אשר עשוי להשפיע על עתידנו החברתי והמקצועי ובלא מעט מקרים גם על תדמיתנו האישית.


מחפשים עו"ד פלילי?

עו"ד ניר אלטמן

שתף את הכתבה ב:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אתר החדשות המשפטיות plili.net עושה כל מאמץ לאתר זכויות על תמונות וסרטונים המתפרסמים בו. אולם לעיתים התמונות והסרטונים מופצים ברחבי הרשת ולא מתאפשרת הגעה למקור החומר הויזאולי, לכן בהתאם לסעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות על זכויות היוצרים של תמונה או סרטון מוזמן לפנות להנהלת האתר office@plili.net/plilinew

צרו איתנו קשר בנוגע לכתבה:

    נגישות